ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

23 MAYIS 2017 , SALI

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB


JFMOBİS ÜYELİK İŞLEMLERİ


Üye Girişi yaparak kendinize ait iletişim, nüfus, eğitim vb. bilgileri görüp, bu bilgilerin yanlış veya eksik olanlarını düzenleyebilir, aidat borçlarını ödeyebilirsiniz.

Adana  Antalya  Bursa  Denizli  Eskişehir  İstanbul  İzmir  Kocaeli  Sakarya  Samsun Trabzon 

 

      Tescilli Şirketler

»Tescilli Şirket Listesi

»Asgari Birim Fiyat Listesi

      Çalışmalarımız

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel Basında Odamız

»Yazılı Basında Odamız

»Oda Görüşleri

»Oda Güncesi

»Genç JFMO

»Yitirdiklerimiz

 

      LPG Sorumlu Müdür

»Sık Sorulan Sorular

»Belge Örneği

»Sözleşme Örneği

»Yönetmelik

»TMMOB Kararı

»Talep Formu

»Taahütname Örneği

 

      Yapı Jeofiziği Tanıtım Videosu

      Yayınlar

 » JEOFİZİK BÜLTENİ

JEOFİZİK BÜLTENİ
SAYI: 2016 / MART 76-77

Tüm Sayılar »

 
 » KİTAPLAR

 
SİSMOLOJİYE GİRİŞ, DEPREMLER VE YERİN YAPISI
SETH STEIN MICHAEL WYSESSION ÇEVİREN DOÇ. DR. SERKAN ÖZTÜRK

Tüm Kitaplar »

 
 » JEOFİZİK DERGİSİ

JEOFİZİK DERGİSİ
SAYI: 2015 / NİSAN-KASIM 1-2

Tüm Sayılar »

 
 » BALKAN JEOFİZİK

BALKAN JEOFİZİK
SAYI: 2006-2010 9-13

Tüm Sayılar »

 
 

Temsilcilikler

GENEL MERKEZ TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EBRU TÜRKMEN
GSM: (538) 2274236
e-Posta:

ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ERHAN KARAASLAN
İşyeri Telefonu: (376) 2132221
GSM: (533) 4471790
e-Posta:

KARABÜK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

Temsilci Yardımcısı:

MERVE ZEKİ ÖZÇELEBİ
İşyeri Telefonu: (212) 4554000
GSM: (541) 3203022
e-Posta:

KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

İLKER COŞKUN
İşyeri Telefonu: (352) 2222259
GSM: (532) 6006982
e-Posta:

KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FATİH UYGURTAŞ
İşyeri Telefonu: (318) 2250714
GSM: (542) 2236939
e-Posta:

KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET LATİF ÇAĞIR
İşyeri Telefonu: (332) 3229094
GSM: (538) 4132303
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MAHMUD SAMİ DEMİREL
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (505) 5451077
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

AHMET HAMDİ GÜLŞEN
İşyeri Telefonu: (332) 2550307 Dahili 223
GSM: (532) 4871505
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BEYTULLAH ÇETİN
İşyeri Telefonu: (332) 3209500
GSM: (506) 4540116
e-Posta:

MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BURHANETTİN TÜZÜN
İşyeri Telefonu: (422) 3219155
GSM: (532) 3411135
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

YUSUF ALTUN
İşyeri Telefonu: (422) 3264051
GSM: (535) 8372213
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

NİLÜFER AÇIKGÖZ
İşyeri Telefonu: (422) 3771000
GSM: (541) 5076444
e-Posta:

SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SEVDA ÖZEL
İşyeri Telefonu: (346) 2191010 Dahili 2238
GSM: (505) 6888017
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ALPEREN HAKAN ÇİLEK
İşyeri Telefonu: (346) 2240600
GSM: (538) 5666668
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HUZEYFE GÜMÜŞGÖZ
İşyeri Telefonu: (346) 2218676
GSM: (534) 7390239
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÖMER DURSUN
İşyeri Telefonu: (346) 2211181
GSM: (545) 5511109
e-Posta:

ZONGULDAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TOLGA PULAT
İşyeri Telefonu: (372) 2660113 Dahili 118
GSM: (532) 4172626
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SALİM ÖZGÜR KARA
İşyeri Telefonu: (372) 4576062
GSM: (532) 2566440
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

KARADENİZ EREĞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH LİKOĞLU
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (532) 6983567

ADANA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MUSTAFA KEMAL YEŞİLOĞLU
İşyeri Telefonu: (326) 2135225
GSM: (532) 4656474
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

METİN KIZILKAN
İşyeri Telefonu: (326) 2154602
GSM: (530) 3216797
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET İNCE
İşyeri Telefonu: (326) 6120765
GSM: (530) 5187879
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SONER YENİOCAK
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (536) 3959747
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GARİP POLAT
GSM: (506) 4023743
e-Posta:

MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET YORMAZ
GSM: (532) 2955101
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HAYRİYE RUKEN TANIŞ
GSM: (536) 7806966
e-Posta:

OSMANİYE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

CEREN AYBABA ATASEVER
İşyeri Telefonu: (328) 8120390
GSM: (532) 3347646
e-Posta:

ANTALYA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ALPER ARİF ÖKTEM
İşyeri Telefonu: (248) 2341428 Dahili 16
GSM: (532) 5268131
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HALİL ÖZEL
İşyeri Telefonu: (248) 2343476
GSM: (533) 6333240
e-Posta:

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HIZIR YILMAZ
İşyeri Telefonu: (246) 2326494
GSM: (535) 6422281
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SONGÜL GÜR
İşyeri Telefonu: (246) 2326760
GSM: (532) 7012998
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MUSTAFA GÜRBÜZ
İşyeri Telefonu: (246) 2241104 Dahili 209
GSM: (507) 9485151
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

İHSAN ERMAN KAPTANOĞLU
İşyeri Telefonu: (242) 5128300
GSM: (532) 6160124
e-Posta:

BURSA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ÇETİN SEPTEL
GSM: (533) 5470003
e-Posta:

ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TUĞRUL ÖZAL
İşyeri Telefonu: (286) 2132828
GSM: (533) 4178800
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

EBRU ŞENGÜL ULUOCAK
İşyeri Telefonu: (286) 2180018 Dahili 2152
GSM: (538) 8732489
e-Posta:

DENİZLİ ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SERDAR ÇAKIROĞLU
İşyeri Telefonu: (252) 2145042
GSM: (533) 3724288
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

TURGUT KARAGÖZ
GSM: (532) 7972560
e-Posta:

UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FATMA ERCAN
İşyeri Telefonu: (276) 2271012
GSM: (532) 7816139
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GÜRSOY YILMAZ
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (532) 3432601
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TANER USLU
İşyeri Telefonu: (252) 3168085
GSM: (542) 4366928
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HATİCE GÜLHAN ÖZ ÖZER
İşyeri Telefonu: (252) 3855489
GSM: (535) 3979398
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SADİ ÇİDEM
İşyeri Telefonu: (252) 6141020 Dahili 145
GSM: (542) 6957585
e-Posta:

ESKİŞEHİR ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

AFYONKARAHİSAR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

RAFET ULUIŞIK
İşyeri Telefonu: (272) 2140608
GSM: (532) 7218252
e-Posta:

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BERRA SARIOĞLAN
GSM: (555) 4957513
e-Posta:

İSTANBUL ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SEDAT HAKAN BALCI
İşyeri Telefonu: (284) 7143855
GSM: (533) 4467591
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

NECMETTİN MÜLAYİM
İşyeri Telefonu: (284) 2148185 Dahili 1306
GSM: (532) 4142587
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MURAT BOYACIOĞLU
İşyeri Telefonu: (284) 2359902
GSM: (532) 2460022
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

KEMAL GÖKTAŞ
İşyeri Telefonu: (284) 2148185 Dahili 1142
GSM: (532) 7438738
e-Posta:

KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

NİTEL YILDIZ
İşyeri Telefonu: (288) 2129697
GSM: (532) 3760084
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

LEVENT ÇAKIREL
İşyeri Telefonu: (288) 4122090
GSM: (533) 7276384

Temsilci Yardımcısı:

YASİN ÖZEN
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (536) 3749794
e-Posta:

TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SEVİM AVCI YENER
İşyeri Telefonu: (282) 2585928
GSM: (532) 5510209
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BEDRİ ÖZTOK
GSM: (533) 4461085

İZMİR ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

NECDET EVLİMOĞLU
İşyeri Telefonu: (256) 2148465
GSM: (536) 8292229
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

AHMET ABALI
İşyeri Telefonu: (256) 2265720
GSM: (534) 3864427
e-Posta:

MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÜRAY KARAKAYA
İşyeri Telefonu: (236) 2311220 Dahili 115
GSM: (505) 3572911
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

RECEP İLBEY
İşyeri Telefonu: (236) 3132120
GSM: (535) 2008147
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

FATİH ŞENHİSAR
İşyeri Telefonu: (236) 2311220 Dahili 130
GSM: (506) 3811573
e-Posta:

KOCAELİ ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÜVEN KESKİN
İşyeri Telefonu: (226) 812169
GSM: (542) 3292111
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

GEBZE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MURAT KARA
GSM: (532) 3609652
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ADNAN TEMİR
İşyeri Telefonu: (262) 6450677
GSM: (505) 7264611
e-Posta:

SAKARYA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ALEV ÖZTÜRK
İşyeri Telefonu: (380) 5236861
GSM: (532) 6634884
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÖZDEN GÜREL TUNA
İşyeri Telefonu: (380) 5242347
GSM: (532) 4887337
e-Posta:

SAMSUN ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

AHMET YAGMUR
İşyeri Telefonu: (364) 2248392
GSM: (542) 5280364
e-Posta:

KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FARUK SÜREN
İşyeri Telefonu: (366) 2126133
GSM: (530) 6047678
e-Posta:

SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH BAĞ
İşyeri Telefonu: (368) 2616694
GSM: (544) 4587093
e-Posta:

TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TAHA YASİN YÜZBAŞIOĞLU
İşyeri Telefonu: (356) 212 Dahili 0387
GSM: (544) 5065049
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

KÜBRA SUSMAZ
İşyeri Telefonu: (356) 2129300
GSM: (554) 7473953
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SEVDA ARSLANTAŞ
İşyeri Telefonu: (356) 2129300
GSM: (541) 5646405
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

TOSYA İLÇE TEMSİCİLİĞİ

Temsilci:

ALİ OSMAN VERİLMİŞ
İşyeri Telefonu: (366) 3131009
GSM: (543) 6713891
e-Posta:

TRABZON ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HAKAN YAVUZ
İşyeri Telefonu: (466) 2124008 Dahili 21260
GSM: (532) 7463715
e-Posta:

GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SALİH YAMAN
GSM: (546) 2281728
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÜNAL KURT
GSM: (541) 5030708
e-Posta:

GÜMÜŞHANE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

RASİM TAYLAN KARA
GSM: (536) 5450792
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ARZU NAS
İşyeri Telefonu: (456) 2131031 Dahili 224
GSM: (542) 3193522
e-Posta:

ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÖKHAN BAŞTUĞ
İşyeri Telefonu: (452) 2122493
GSM: (532) 6575725
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HASAN CANDAN
İşyeri Telefonu: (452) 2256516
GSM: (506) 7090304
e-Posta:

RİZE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HACI ÖMER TİRYAKİ
İşyeri Telefonu: (464) 7156145
GSM: (542) 4626153
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

YASEMİN ARTAN
İşyeri Telefonu: (464) 2178951
GSM: (546) 5685555
e-Posta:

GDA İLLERİ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET AKGÜN
İşyeri Telefonu: (532) 4430009
GSM: (532) 6278102
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MEDİNE COŞKUN TANRIVERDİ
İşyeri Telefonu: (416) 2135878
GSM: (535) 4107092
e-Posta:

KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ŞÜKRÜ KAYIRAN
İşyeri Telefonu: (344) 2361644
GSM: (542) 2575590
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÖMER MEDİNE KÖKLÜ
İşyeri Telefonu: (344) 2127131
GSM: (539) 5994775
e-Posta:

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

YUSUF OLAĞAN
İşyeri Telefonu: (414) 3133645
GSM: (532) 4417873
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ABDULKADİR İNCE
GSM: (505) 9481783
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

ELBİSTAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

YAKUP KARALIK
GSM: (539) 9679822
e-Posta:

DİYARBAKIR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH BAYTAR
İşyeri Telefonu: (488) 2132759
GSM: (533) 3462688
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

NURAY ALPASLAN
GSM: (533) 2014827
e-Posta:

HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EMİN OKTAY
İşyeri Telefonu: (438) 3511414
GSM: (541) 5482025
e-Posta:

MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET BAYRAM
İşyeri Telefonu: (482) 2133755
GSM: (544) 3303131
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HALİL KÖSESOY
İşyeri Telefonu: (482) 2123868
GSM: (533) 3654995
e-Posta:

SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

VEYSEL APAYDIN
GSM: (544) 2260467
e-Posta:

ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EYYÜP YAĞIZ
GSM: (544) 9724772
e-Posta:

ELAZIĞ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SERKAN DAĞDELEN
İşyeri Telefonu: (436) 2121186
GSM: (507) 2426935
e-Posta:

VAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BEDRETTİN ANARAN
İşyeri Telefonu: (432) 2100870
GSM: (532) 6457005
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

CENGİZ ADIGÜZEL
GSM: (532) 5713484
e-Posta:

ERZURUM BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SİNAN SEVİNÇ
İşyeri Telefonu: (472) 6162008
GSM: (545) 3649282
e-Posta:

ERZİNCAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MURAT KARTAL
İşyeri Telefonu: (446)
GSM: (539) 3547324
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ATİLLA DUMLAR
İşyeri Telefonu: (312) 4769545
GSM: (533) 3634613
e-Posta:

KARS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

UĞUR IRMAK BOZDEMİR
İşyeri Telefonu: (474) 2239631
GSM: (541) 6376830
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MUHARREM AKÇORA
İşyeri Telefonu: (474) 2126913
GSM: (544) 7496310

NEVŞEHİR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EBRU IŞIKER
İşyeri Telefonu: (216) 5404256
GSM: (507) 1325938
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

YAKUP DEMİR
İşyeri Telefonu: (386) 2120041
GSM: (542) 4596390
e-Posta:

NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MELEK ERGÜL
İşyeri Telefonu: (506) 9632236
GSM: (506) 9632236
e-Posta:

YOZGAT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

OKTAY YILMAZ
İşyeri Telefonu: (354) 5165373
GSM: (542) 3896171
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

KAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÖKÇE ARSLAN
GSM: (546) 7793712
e-Posta:

 

COPYRIGHT © 2017 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key İnternet Hizmetleri Ltd. Şti.