ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

28 OCAK 2023 , CUMARTESİ

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB
 

   ETKİNLİK GİRİŞ SAYFASIEtkinlik Giriş Sayfası

      Etkinlik İçeriği

»Davet

»Açılış Konuşması

 
 

      Jeofizik Tanıtım Videosu

TUROGE - 6. TÜRKİYE ULUSLARARASI PETROL & GAZ KONFERANSI VE SERGİSİ Davet

Davet

"TUROGE 2007-Turkish Oil & Gas Exhibition and Gaspian  & Black Sea Oil and Gas Conference " 27-29 Mart 2007 taihleri arasında Ankara Sheraton Oteli Kongre ve Sergi Salonlarında düzenlenecektir.

TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası (JFMO), ve  Türkiye Petrol Jeologları Derneği‘nin (TPJD), İngiliz ITE-EUF firması ile ortaklaşa düzenledikleri organizasyon, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ile sektördeki ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının destekleri ile gerçekleştirilecektir.

Bu etkinlikteki amaç, Uluslararası firmaları ve ülkemizde bu alanda faaliyet gösteren kuruluşları aynı düzlemde buluşturmak, bilgi alışverişini sağlamak, sorunları tartışmak iş olanaklarını geliştirmek, siyasi ve ekonomik boyutlarıyla sektördeki gelişmeleri irdelemek, bölgemiz ve ülkemiz lehine kararlar üretmektir. Kısacası bu Konferans ve Sergi aracılığı ile türk Petrol ve Gaz Endüstrisinin karşı karşıya bulunduğu asıl konularda, stratejilerin tartışılacağı iş ilişkilerinin geliştirileceği bir ortam yaratmaktır.

Konferans, açılıştan sonra iki ayrı etkinliği içermektedir. Birinci bölüm politik ve stratejjik konuların tartışıldığı iki günlük bölümdür. Kongrenin ikinci bölümü ise; Sheraton Oteli Sergi Salonlarında açılacak sergidir. Sergi 27-29 Mart 2007 tarihleri arasında ilgili kurum ve sektör temsilcilerine açık tutulacaktır.

JFMO, TPJD ile ITE-EUF firması arasında imzalanan protokol kapsamında düzenlenecek etkinliğe katılımınızdan onur duyarız.

Saygılarımızla

    

 

 
 

COPYRIGHT © 2023 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.