ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

02 AĞUSTOS 2021 , PAZARTESİ

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB

Adana  Antalya  Eskişehir  İstanbul  İzmir  Kocaeli  Samsun Trabzon 

 

      Tescilli Şirketler

»Tescilli Şirket Listesi

»Asgari Birim Fiyat Listesi


   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

      Şube İçeriği

»Şube Tarihçesi

»Şube Yönetim Kurulu

»Temsilciler

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel Basında Odamız

»Yazılı Basında Odamız

 

      Şube Kapsamındaki İller

 

 

      Jeofizik Tanıtım Videosu

DENİZLİ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET

    Yayına Giriş Tarihi: 19.06.2012  Güncellenme Zamanı: 29.09.2012 09:33:34  Yayınlayan Birim: DENİZLİ ŞUBE  
 

TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Denizli Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri 19/06/2012 tarihinde Denizli Belediye Başkanı Osman ZOLAN ile makamında görüşme yapmıştır.

Yapılan görüşmeye; TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Denizli Şube Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan FENLİ, Şube Yönetim Kurulu II. Başkanı Güneş Deniz ERK, Şube Yönetim Kurulu Yazmanı Ahmet SALTAN, Şube Yönetim Kurulu Saymanı Nehar KILINÇARSLAN, Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve Denizli Belediyesi Jeofizik Etüt Şefi Süleyman SAKA ile Belediye‘de görevli teknik personel katılmıştır.

Görüşme çok olumlu bir ortamda geçmiş olup, Belediye Başkanı Osman Zolan‘ Denizli‘mizin her konuda merkez olması istiyoruz. Jeofizik Mühendisleri Odası Denizli Şubesinin açılması bizi son derece mutlu etmiştir. Hukuki sorumluluk ve vicdani sorumluluk ayrı şeydir. Biz sorumluluklarımızı yerine getirmek için Jeofizik Raporların hazırlanmasını istedik‘ demiştir.

Jeofiziğin tam olarak ne anlama geldiğini Pamukkale Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ali AYDIN‘ dan öğrendiğini belirten Başkan Osman Zolan, binalar bizim için önemli bu noktada herkesin mesleği de önemli olduğunun altını çizmiştir. Jeofizik  inşaat ve jeoloji mühendisleri beraber bu çalışmayı yürütüp bu kültürü oluşturmalı , bize düşen sorumluluğu yerine getirmeye her zaman hazır olduklarını belirtmiştir.

Denizli Şube Başkanımız Gökhan Fenli de depremler olmasa Jeotermal olmazdı. Denizlide Pamukkale varsa deprem sayesindedir. Deprem kötü değildir. Yerleşim alanları ve yapılar teknik şartnamelere uygun seçilir ve yapılırsa kimse depremde zarar görmez. Binalar da insanlar şuanda rüzgarın estiğiyle nasıl ilgilenmiyorsa sağlam yapılarda depremin olmasıyla da ilgilenmeyeceklerdir, demiştir.

Maden sektöründe de çok ciddi hizmet verdiğimizi belirten Sayın Başkan Gökhan Fenli Denizlide çok ciddi şekilde yatırıma katkı sağladığımızı belirtmiş ve Jeofizik Mühendisliğini diğer meslek grupları içinde en yetki konuma taşıyacaklarını belirtmiştir.

Okunma Sayısı: 812

Denizli Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 

COPYRIGHT © 2021 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.