ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

28 TEMMUZ 2021 , ÇARŞAMBA

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB

Adana  Antalya  Eskişehir  İstanbul  İzmir  Kocaeli  Samsun Trabzon 

 

      Tescilli Şirketler

»Tescilli Şirket Listesi

»Asgari Birim Fiyat Listesi


   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

      Şube İçeriği

»Şube Tarihçesi

»Şube Yönetim Kurulu

»Temsilciler

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel Basında Odamız

»Yazılı Basında Odamız

 

      Şube Kapsamındaki İller

· KOCAELİ
· SAKARYA
· YALOVA
· DÜZCE

 

 

      Jeofizik Tanıtım Videosu

SEMPOZYUM PROGRAMI

    Yayına Giriş Tarihi: 05.11.2012  Güncellenme Zamanı: 13.11.2012 17:15:30  Yayınlayan Birim: KOCAELİ ŞUBE  
 

AÇILIŞ                                                                                                                        9:00-9:15

AÇILIŞ KONUŞMALARI

Şevket DEMİRBAŞ                 Jeofizik Mühendisleri Odası Başkanı                             09:15-09:30

Sezer Ş.KOMSUOĞLU            Kocaeli  Üniversitesi Rektörü                                       09:30-09:45

İbrahim KARAOSMANOĞLU   Kocaeli  Büyükşehir Belediye Başkanı                           09:45-10:00

Ercan TOPACA                      Kocaeli  Valisi                                                            10:00-10:15

 

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DEPREM ÇALIŞMALARI SLAYT GÖSTERİMİ  10:15-10:30

OTURUMLAR

1.OTURUM                                                                                                            10:35

1- İlyas ŞEKER (AK Parti  Kocaeli Milletvekili),                                                          10:40-11:00

2- Mehmet Ersan AYTAÇ (Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Md.V.),                                  11:00-11:20

3- Gökmen MENGÜÇ (Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,İmar ve Şhr. D.Başkanı),            11:20-11:40

4. Doç. Dr. Emin CANDANSAYAR (Ankara Ünv.).                                                       11:40-12:00

SORU-CEVAP VE PLAKET                                                                                         12:00-12:30

ÖĞLE ARASI                                                                                                           12:30-13:00

2.OTURUM                                                                                                             13:05

1-Prof. Dr. Semih TEZCAN (Boğaziçi Ünv.),                                                              13:10-13:30

2-Prof. Dr. M.Fırat ÖZER (Kocaeli Ünv.),                                                                   13:30-13:50

3-Doç. Dr. Kemal BEYEN (Kocaeli Ünv.),                                                                   13:50-14:10

SORU-CEVAP VE PLAKET                                                                                         14:10-14:30

ARA                                                                                                                      14:30-15:00

3.OTURUM                                                                                                             15:00

1. Prof.Dr. Doğan KALAFAT (Boğaziçi Ünv. Kandili Rasathanesi),                                15:30-15:50

2. Prof. Dr. Cengiz KURTULUŞ (Kocaeli Ünv.),                                                          15:50-16:10

3-Yrd. Doç. Dr. Osman UYANIK (Süleyman Demirel Ünv.).                                        16:10-16:30

SORU-CEVAP VE PLAKET                                                                                       16:30-17:00

Okunma Sayısı: 1072

Kocaeli Şube Kaynaklı Duyurular »
Tüm Duyurular »

 

COPYRIGHT © 2021 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.