ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

28 KASIM 2022 , PAZARTESİ

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB

Adana  Antalya  Eskişehir  İstanbul  İzmir  Kocaeli  Samsun Trabzon 

 

      Tescilli Şirketler

»Tescilli Şirket Listesi

»Asgari Birim Fiyat Listesi


   ŞUBE GİRİŞ SAYFASIŞube Giriş Sayfası

      Şube İçeriği

»Şube Tarihçesi

»Şube Yönetim Kurulu

»Temsilciler

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel Basında Odamız

»Yazılı Basında Odamız

 

      Şube Kapsamındaki İller

 

 

      Jeofizik Tanıtım Videosu

SAKARYA ŞUBE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 18.12.2012  Güncellenme Zamanı: 12.01.2013 13:27:42  Yayınlayan Birim: SAKARYA ŞUBE  
 

TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Sakarya Şube Danışma Kurulu Toplantısı 16 Aralık 2012 tarihinde Sakarya Şube Eğitim Salonu‘nda yapıldı.

Danışma Kurulu Toplantısı‘na, TMMOB Jeofizik Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şevket Demirbaş, Yönetim Kurulu II. Başkanı İmam Çelik,  Bursa Şube Başkanı Sn. Hüseyin Murat Arabacı, Eskişehir Şube 2. Başkanı Sn. Serkan Azdiken ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İzmit Şube Başkanı Sn. Murat Öğretmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sn.Tayfun Özdemir katılmışlardır.

Sakarya Şube Başkanı Sn. İbrahim Yıldırım açılış konuşmasını yaparak Sakarya Şubenin yapılan faaliyetlerinden, yapılacak etkinliklerden ve mesleki sorunlardan bahsetmiştir.

Yapılan Danışma Kurulu Toplantısı`nda, Genel Başkan Sn. Şevket Demirbaş ve 2. Başkan Sn. İmam Çelik‘in Oda onayının gerekliliğinden ve Odaya sahip çıkmamızın önemini vurguladılar. Sn. Şevket Demirbaş konuşmalarında, TMMOB Yasasında yapılacak değişikliklerin Odaların mesleki çalışmalarını işlevsizleştireceğini ve etkisizleştireceğini belirterek birlik içinde hareket etmek gerektiğini söyledi.

Kocaeli Şube Başkanı Sn. Murat Öğretmen, TMMOB`da  değişen yönetmeliğin olumsuz etkilerinden odamıza sahip çıkıp bu durumu birlik ve beraberlikle atlatılabileceğinden bahsederek konuşmasını sonlandırdı.

Bursa Şube Başkanı Sn. Murat Arabacı, TMMOB yasasından ve etkisizleştirilmek istenildiğinden kanundaki düzenlemenin oda açısından ve doğal yaşam alanlarına zarar vermesinden söz ederek kenetlenmemiz gerektiğini vurguladı.

Eskişehir Şube 2.Başkanı Sn. Serkan Azdiken, Orman ve Su İşleri Bakanlığından 2006` ya kadar 46 sene boyunca yapılan yer altı su arama yetkisinin elden gitmesiyle ile ilgili konuştu.

İstanbul Şube Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Tayfun Özdemir, Danışma Kurulu Toplantılarına ihtiyaç duyulduğu bu toplantılarda yaşadıkları sıkıntıları konuşulup çözüm aranabileceğinden bahsetti.

Oda Onur Kurulu Yedek Üyelerimizden Sn. Hüseyin Zeren, Sakarya`da yapılan mücadelelerden ve yapılan kursların bilimsel değil pratik şekilde yapılması gerektiğinden söz etti.

Okunma Sayısı: 804

Sakarya Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

 

COPYRIGHT © 2022 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.