ANA SAYFAAna Sayfa  BİZE ULAŞINİletişim Bilgileri
   ABOUT USAbout Us    FACEBOOK TWITTER YOUTUBE

25 HAZİRAN 2022 , CUMARTESİ

BAĞLANTILARBağlantılar SİTE HARİTASISite Haritası SİTE İÇİ ARAMASite İçi Arama

TMMOB


JFMOBİS ÜYELİK İŞLEMLERİ


Üye Girişi yaparak kendinize ait iletişim, nüfus, eğitim vb. bilgileri görüp, bu bilgilerin yanlış veya eksik olanlarını düzenleyebilir, aidat borçlarını ödeyebilirsiniz.

Adana  Antalya  Eskişehir  İstanbul  İzmir  Kocaeli  Samsun Trabzon 

 

      Tescilli Şirketler

»Tescilli Şirket Listesi

»Asgari Birim Fiyat Listesi

      Çalışmalarımız

»Haberler

»Duyurular

»Basın Açıklamaları

»Görsel Basında Odamız

»Yazılı Basında Odamız

»Oda Görüşleri

»Oda Güncesi

»Genç JFMO

»Yitirdiklerimiz

 

      LPG Sorumlu Müdür

»Sık Sorulan Sorular

»Belge Örneği

»Sözleşme Örneği

»Yönetmelik

»TMMOB Kararı

»Talep Formu

»Taahütname Örneği

 

      Jeofizik Tanıtım Videosu

      Yayınlar

 » JEOFİZİK BÜLTENİ

JEOFİZİK BÜLTENİ
SAYI: 2018 / OCAK 78

Tüm Sayılar »

 
 » KİTAPLAR

 
PROF. DR. RAHMİ PINAR KENTLEŞME VEYAPI İNCELEMELERİ ÇALIŞTAYI KİTABI

Tüm Kitaplar »

 
 » JEOFİZİK DERGİSİ

JEOFİZİK DERGİSİ
SAYI: 2016 / ARALIK 1

Tüm Sayılar »

 
 » BALKAN JEOFİZİK

BALKAN JEOFİZİK
SAYI: 2006-2010 9-13

Tüm Sayılar »

 
 

Temsilcilikler

GENEL MERKEZ TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

BARTIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EBRU DİLSİZ
GSM: (538) 2274236
e-Posta:

BOLU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BURSA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET SAMAST
İşyeri Telefonu: (224) 6660009
GSM: (545) 5822781
e-Posta:

ÇANKIRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ERHAN KARAASLAN
İşyeri Telefonu: (376) 2132221
GSM: (533) 4471790
e-Posta:

KARABÜK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MERVE ZEKİ ÖZÇELEBİ
İşyeri Telefonu: (212) 4554000
GSM: (541) 3203022
e-Posta:

KARAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

KAYSERİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ÖZGÜR YALÇINDAĞ
İşyeri Telefonu: (352) 3362850
GSM: (533) 6438091
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GÖKHAN ARIK
GSM: (555) 8580516
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SEMİH OYBAK
GSM: (554) 5402908
e-Posta:

KIRIKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FATİH UYGURTAŞ
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (542) 2236939
e-Posta:

KONYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET LATİF ÇAĞIR
İşyeri Telefonu: (332) 3229094
GSM: (538) 4132303
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MAHMUD SAMİ DEMİREL
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (505) 5451077
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

AHMET HAMDİ GÜLŞEN
İşyeri Telefonu: (332) 2550307 Dahili 223
GSM: (532) 4871505
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BEYTULLAH ÇETİN
İşyeri Telefonu: (332) 3209500
GSM: (506) 4540116
e-Posta:

MALATYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABUZER SARITAŞ
GSM: (535) 3002544
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

NİLÜFER AÇIKGÖZ
İşyeri Telefonu: (422) 3771000
GSM: (541) 5076444
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BEKTAŞ MURAT AKIN
İşyeri Telefonu: (422) 3251633
GSM: (543) 9197915
e-Posta:

SİVAS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HUZEYFE GÜMÜŞGÖZ
İşyeri Telefonu: (346) 2218676
GSM: (534) 7390239
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ALPEREN HAKAN ÇİLEK
İşyeri Telefonu: (346) 2240600
GSM: (538) 5666668
e-Posta:

ZONGULDAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SALİM ÖZGÜR KARA
İşyeri Telefonu: (372) 4576062
GSM: (532) 2566440
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

KARADENİZ EREĞLİ İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH LİKOĞLU
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (532) 6983567
e-Posta:

ADANA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

HATAY İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MUSTAFA KEMAL YEŞİLOĞLU
İşyeri Telefonu: (326) 2135225
GSM: (541) 4656474
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

METİN KIZILKAN
İşyeri Telefonu: (326) 2154602
GSM: (530) 3216797
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET İNCE
İşyeri Telefonu: (326) 6120765
GSM: (530) 5187879
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GARİP POLAT
GSM: (506) 4023743
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

EDA MÜBAREK ÖZKAYA
İşyeri Telefonu: (326) 2250171
GSM: (530) 6664545
e-Posta:

MERSİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HATİCE DİLEK ÇELİKKAYA
GSM: (532) 7779423
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

KÜBRA GÜREL İLBAY
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (554) 5857475
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SERDAR KÖKCÜ
İşyeri Telefonu: (324)
GSM: (553) 5087691
e-Posta:

OSMANİYE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

CEREN AYBABA ATASEVER
İşyeri Telefonu: (328) 8120390
GSM: (532) 3347646
e-Posta:

ANTALYA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

BURDUR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ALPER ARİF ÖKTEM
İşyeri Telefonu: (248) 2341428 Dahili 16
GSM: (532) 5268131
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HALİL ÖZEL
İşyeri Telefonu: (248) 2343476
GSM: (533) 2968535
e-Posta:

ISPARTA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HIZIR YILMAZ
İşyeri Telefonu: (546) 7917957
GSM: (535) 6422281
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

ALANYA İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET ALİ SİVRİ
İşyeri Telefonu: (242) 4448207 Dahili 2539
GSM: (535) 4613444
e-Posta:

BURSA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

DENİZLİ ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

ESKİŞEHİR ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

AFYONKARAHİSAR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÖKHAN TÜPLEK
İşyeri Telefonu: (543) 8707476
GSM: (543) 8707476
e-Posta:

BİLECİK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HASAN ŞAHBAZ
İşyeri Telefonu: (228) 2129089
GSM: (505) 0858990
e-Posta:

KÜTAHYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BERRA SARIOĞLAN
İşyeri Telefonu: (274) 2163262
GSM: (532) 1603647
e-Posta:

İSTANBUL ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

EDİRNE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MEHMET ALİ KAYA
GSM: (549) 6430702
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SAADET GÜLMEZ
GSM: (537) 4808359
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BERKAY KAYA
İşyeri Telefonu: (535) 5441691
GSM: (535) 5441691
e-Posta:

KIRKLARELİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

NİTEL YILDIZ
İşyeri Telefonu: (288) 2129697
GSM: (532) 3760084
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ALEV ERBAY
İşyeri Telefonu: (288) 2141068
GSM: (535) 3961995
e-Posta:

TEKİRDAĞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SEVİM AVCI YENER
İşyeri Telefonu: (282) 2585928
GSM: (532) 5510209
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GÖRKEM FİDAN
GSM: (551) 9912488
e-Posta:

İZMİR ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

AYDIN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

NECDET EVLİMOĞLU
İşyeri Telefonu: (256) 2148465
GSM: (536) 8292229
e-Posta:

BALIKESİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ÇETİN SEPTEL
GSM: (533) 5470003
e-Posta:

ÇANAKKALE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TUĞRUL ÖZAL
İşyeri Telefonu: (286) 2132828
GSM: (533) 4178800
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

EBRU ŞENGÜL ULUOCAK
İşyeri Telefonu: (286) 2180018 Dahili 2152
GSM: (538) 8732489
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

SERKAN ÇALMAN
GSM: (543) 3793447
e-Posta:

DENİZLİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ELİF MERİÇ İLKİMEN
GSM: (536) 7178343
e-Posta:

MANİSA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FATİH ŞENHİSAR
İşyeri Telefonu: (236) 2311220 Dahili 130
GSM: (507) 1069308
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

RECEP İLBEY
İşyeri Telefonu: (236) 3132120
GSM: (535) 2008147
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET MURAT BOZDEMİR
İşyeri Telefonu: (236) 2501200
GSM: (555) 8614854
e-Posta:

MUĞLA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SERDAR ÇAKIROĞLU
İşyeri Telefonu: (252) 2145042
GSM: (533) 3724288
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÖZKAN KÜÇÜK
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (546) 6280632
e-Posta:

UŞAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FATMA ERCAN
İşyeri Telefonu: (276) 2271012
GSM: (532) 7816139
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

GÜRSOY YILMAZ
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (532) 3432601
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

BODRUM İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TANER USLU
İşyeri Telefonu: (252) 3168085
GSM: (542) 4366928
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

HATİCE GÜLHAN ÖZ ÖZER
İşyeri Telefonu: (252) 3855489
GSM: (535) 3979398
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

EDREMİT İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

CAN BECER
İşyeri Telefonu: (266) 3961244
GSM: (532) 5227043
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

FETHİYE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SADİ ÇİDEM
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (542) 6957585
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

MİLAS İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HÜSEYİN ERTUĞRUL
GSM: (542) 2401923
e-Posta:

KOCAELİ ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

DÜZCE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ÖZDEN GÜREL TUNA
İşyeri Telefonu: (380) 5242347
GSM: (532) 4887337
e-Posta:

SAKARYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

YALOVA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÜVEN KESKİN
İşyeri Telefonu: (542) 3292111
GSM: (542) 3292111
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

GEBZE İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SAKARYA ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

SAMSUN ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

AMASYA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ESRA YILMAZ
İşyeri Telefonu: (358) 4173470
GSM: (533) 3607552
e-Posta:

ÇORUM İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MUSTAFA KAVAKLI
GSM: (543) 7624268
e-Posta:

KASTAMONU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

FARUK SÜREN
İşyeri Telefonu: (366) 2126133
GSM: (530) 6047678
e-Posta:

SİNOP İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH BAĞ
İşyeri Telefonu: (368) 2616694
GSM: (544) 4587093
e-Posta:

TOKAT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TAHA YASİN YÜZBAŞIOĞLU
İşyeri Telefonu: (356) 212 Dahili 0387
GSM: (544) 5065049
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

TOSYA İLÇE TEMSİCİLİĞİ

Temsilci:

ALİ OSMAN VERİLMİŞ
İşyeri Telefonu: (366) 3131009
GSM: (543) 6713891
e-Posta:

TRABZON ŞUBE İL TEMSİLCİLİKLERİ

İl Temsilcilikleri

ARTVİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HAKAN YAVUZ
İşyeri Telefonu: (466) 2124008
GSM: (532) 7463715
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

KEMAL ŞENLİOĞLU
İşyeri Telefonu: (466) 2121103
GSM: (505) 2288775
e-Posta:

GİRESUN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SALİH YAMAN
GSM: (546) 2281728
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÜNAL KURT
GSM: (541) 5030708
e-Posta:

GÜMÜŞHANE VE BAYBURT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SERKAN ÖZTÜRK
İşyeri Telefonu: (456) 2331000 Dahili 5048
GSM: (535) 7133568
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

RASİM TAYLAN KARA
GSM: (536) 5450792
e-Posta:

ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MUSTAFA EMRAH YILMAZ
İşyeri Telefonu: (452) 3247767
GSM: (542) 7208191
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

BARIŞ BAŞ
İşyeri Telefonu: (452) 2122493
GSM: (541) 9459298
e-Posta:

RİZE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HACI ÖMER TİRYAKİ
İşyeri Telefonu: (464) 7156145
GSM: (542) 4626153
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

YASEMİN ARTAN
İşyeri Telefonu: (464) 2178951
GSM: (546) 5685555
e-Posta:

GDA İLLERİ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

ADIYAMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ZEYCAN COŞKUN
İşyeri Telefonu: (416) 2163503
GSM: (536) 6022559
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

MEHMET TOPALAK
GSM: (543) 7430092
e-Posta:

KAHRAMANMARAŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ŞÜKRÜ KAYIRAN
İşyeri Telefonu: (344) 2361644
GSM: (542) 2575590
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ÖMER MEDİNE KÖKLÜ
İşyeri Telefonu: (344) 2127131
GSM: (539) 5994775
e-Posta:

KİLİS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ŞANLIURFA İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

YUSUF OLAĞAN
İşyeri Telefonu: (414) 3133645
GSM: (532) 4417873
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

ELBİSTAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

YAKUP KARALIK
İşyeri Telefonu: (344) 5119699
GSM: (539) 9679822
e-Posta:

DİYARBAKIR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

BATMAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ABDULLAH BAYTAR
İşyeri Telefonu: (488) 2132759
GSM: (533) 3462688
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

EYYÜP YAĞIZ
GSM: (544) 9724772
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

FAYSAL ŞENGÜL
GSM: (544) 3716848
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

EMRULLAH ŞUVAK
GSM: (546) 5041989
e-Posta:

HAKKARİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

EMİN OKTAY
İşyeri Telefonu: (438) 3511414
GSM: (541) 5482025
e-Posta:

MARDİN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HALİL KÖSESOY
İşyeri Telefonu: (482) 2123868
GSM: (533) 3654995
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

TARIK ŞİMŞEK
İşyeri Telefonu: (482) 4158024
GSM: (544) 3158067
e-Posta:

SİİRT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

VEYSEL APAYDIN
GSM: (544) 2260488
e-Posta:

ŞIRNAK İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ELAZIĞ BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

BİNGÖL İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BİTLİS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

HİLAL ÖZDOĞAN
GSM: (554) 1158595
e-Posta:

MUŞ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

TUNCELİ İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

VAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

BEDRETTİN ANARAN
İşyeri Telefonu: (432) 2100870
GSM: (532) 6457005
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

CENGİZ ADIGÜZEL
GSM: (532) 5713484
e-Posta:

ERZURUM BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

AĞRI İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SİNAN SEVİNÇ
İşyeri Telefonu: (472) 6163343
GSM: (541) 4535975
e-Posta:

ARDAHAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

ERZİNCAN İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

MURAT KARTAL
İşyeri Telefonu: ()
GSM: (539) 3547324
e-Posta:

Temsilci Yardımcısı:

ATİLLA DUMLAR
İşyeri Telefonu: (312) 4769545
GSM: (533) 3634613
e-Posta:

IĞDIR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

KARS İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

UĞUR IRMAK BOZDEMİR
GSM: (541) 6376830
e-Posta:

NEVŞEHİR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİ

İl Temsilcilikleri

AKSARAY İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

DAMLA ÖZDOĞAN
GSM: (555) 1732058
e-Posta:

KIRŞEHİR İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

GÖKÇE ARSLAN ÇOLAK
GSM: (546) 7793712
e-Posta:

NİĞDE İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

SERAY BOZKURT
GSM: (555) 1840901
e-Posta:

YOZGAT İL TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

OKTAY YILMAZ
İşyeri Telefonu: (354) 5165373
GSM: (542) 3896171
e-Posta:

İlçe Temsilcilikleri

KAMAN İLÇE TEMSİLCİLİĞİ

Temsilci:

 

COPYRIGHT © 2022 TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI
MİLLİ MÜDAFAA CADDESİ NO: 10/7 06650 KIZILAY / ANKARA
TELEFON: (+90) 312 418 82 69   FAKS: (+90) 312 418 83 64
e-POSTA:

 

Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME 
 

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.